Masz głowę pełną pomysłów i chciałbyś zrealizować w swojej okolicy oryginalny projekt, wystawę lub warsztaty? Może masz pomysł na zrealizowanie zajęć edukacyjnych, sportowych, rekreacyjnych, ekologicznych, spotkań literackich, happeningu, eventu lub przeprowadzenie akcji charytatywnej? Może chciałbyś, aby na Twoim osiedlu powstało miejsce lokalnych spotkań, które zintegruje sąsiadów lub został wypromowany zespół taneczny i klub sportowy, do którego uczęszcza Twoje dziecko?

Już niedługo będziesz mógł pozyskać grant w wysokości 5000 zł i zrealizować swoje pomysły!

Zachęcamy do składania wniosków! Procedura jest bardzo prosta: potrzebna są tylko trzy pełnoletnie osoby, które wypełnią i złożą wniosek na portalu Witkac.pl.

Instytut Pracy i Edukacji wraz z partnerem - Instytutem Wyszehradzkim zapraszają wszystkich mieszkańców Śląska do pozyskiwania środków na realizację wielu obywatelskich inicjatyw. O środki mogą aplikować organizacje pozarządowe oraz nieformalne grupy obywateli chcące realizować działania w sferze pożytku publicznego.

Wejdź na stronę www.fioslaskie.com zapoznaj się z regulaminem przyznawania grantów i nie zwlekaj! W styczniu 2019 roku odbędzie się kolejny nabór!

Joomla templates by a4joomla