W Dniu Dziecka 1 czerwca 2019 r. w szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Piknik Rodzinny pod hasłem „Sport łączy pokolenia - trzymaj formę”. Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Przyjazna atmosfera i dobry humor nie opuszczały wszystkich uczestników.

Piknik rozpoczął się od podchodów, które prowadziły malowniczą trasą po okolicy. Dzieci, młodzież, rodzice i nauczyciele mieli możliwość pospacerować po ciekawych miejscach oraz poznać ciekawostki zamieszczone na wcześniej przygotowanych tabliczkach.

Po podchodach nadszedł czas na rodzinne spotkania na boisku szkolnym. Tam o godzinie 10.00 pani dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miedźnej Zofia Kempka rozpoczęła oficjalne Piknik Rodzinny. Powitała zaproszonych gości, rodziców oraz dzieci i młodzież. Zaprosiła zebranych do zabawy i życzyła udanego świętowania.

Wodzirej – klaun czuwał nad atrakcjami, prowadząc szereg zabaw zwłaszcza dla najmłodszych. Kolejne atrakcje były związane z loterią fantową, w której każdy los był wygrany. Dla uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji. Malowanie twarzy i układanie fryzur cieszyły się dużym powodzeniem. Były też dmuchane zamki i węże dla najmłodszych oraz krowa z pysznym mlekiem do dojenia.  Na boisku można było zagrać w piłkę pod czułym okiem trenera.

Następną atrakcję przygotowali strażacy, którzy zrobili pokazy wodne. Pod opieką służb medycznych,  policji i straży pożarnej czuliśmy się wszyscy bezpiecznie – za co bardzo dziękujemy.

Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki,  wata cukrowa, lody, kiełbaski z grilla kawa, herbata i soczki. Dla każdego coś dobrego. Stanowisko sklepiku szkolnego oferowało mnóstwo łakoci i innych pyszności. Podsumowano także całoroczną zbiórkę makulatury, a także podziękowano rodzicom szczególnie angażującym się w prace na rzecz szkoły.

Radość z pikniku była ogromna! Organizatorami imprezy byli Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnej, Rada Sołecka z Miedźnej i Grzawy, Rady Rodziców szkoły i przedszkola. Gorąco dziękujemy wszystkim organizatorom  pikniku rodzinnego!

 

Źródło: ZSP Miedźna


Joomla templates by a4joomla