Fundacja Banku Ochrony Środowiska organizuje szóstą edycję projektu edukacyjnego „Czas na zdrowie” skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Projekt powstał w odpowiedzi na coraz większy problem, jakim jest nadwaga i otyłość pojawiające się wśród dzieci w wieku szkolnym, a nawet wcześniejszym. Celem projektu edukacji prozdrowotnej „Czas na zdrowie” jest popularyzacja idei zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia oraz promocja wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego.

Wszystkie dotychczasowe edycje tego konkursu były obejmowane patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Sportu i Turystyki, a także rzecznika Praw Dziecka.

Jak się zapisać?

  • Na stronie www.czasnazdrowie.fundacjabos.pl znajduje się formularz rejestracyjny, który nauczyciel musi wypełnić i przesłać do 17 kwietnia 2017 r.
  • W razie pytań można kontaktować się z koordynatorem projektu - Aleksandrą Koper, nr telefonu 515 114 603, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie: www.czasnazdrowie.fundcjajobs.pl

Joomla templates by a4joomla