Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z siedzibą w Woli oraz Zespół Oświaty i Wychowania zapraszają do udziału w XXVI Regionalnym Turnieju Recytatorskim IX Konkursie Poezji Śpiewanej Miedźna` 2017. Turniej odbędzie się w dniu 16 listopada 2017 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Woli. Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane będą do 3 listopada.

Regulamin i karty zgłoszenia są do pobrania na stronie Gminnego Ośrodka Kultury: http://gok.miedzna.pl/xxvi-regionalny-turniej-recytatorski-ix-konkurs-poezji-spiewanej-miedzna-2017/

UWAGA! WARSZTATY RECYTATORSKIE Organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach recytatorskich, które odbędą się 25 października w godz. od 9.00 do 11.00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Woli. Warsztaty „żywego słowa” obejmują warsztat dykcji, emisji, ekspresji, wokalu i pracy na żywym tekście. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztaty poprowadzi Michał Skiba – dydaktyk, reżyser, instruktor teatralny przygotowujący do prowadzenia teatrów amatorskich w szkołach i placówkach. Zgłoszenia chętnych osób będą przyjmowane w Gminnym Ośrodku Kultury do 18 października! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy !

Joomla templates by a4joomla